Domov » O projekte » Zapojené subjekyA

Zapojené subjeky

Kompletný zoznam subjektov, ktoré sa zapojili do NP TSP v obciach I

Kompletný zoznam subjektov, ktoré sa zapojili do NP TSP v obciach I:

p.č. Obec Okres Kraj Poskytovateľ TSP TP
1 Abovce Rimavská Sobota Banskobystrický Abovce 1 1
2 Abranovce Prešov Prešovský Abranovce 1 1
3 Bačkov Trebišov Košický Bačkov 1 1
4 Bajany Michalovce Košický Bajany 1 0
5 Barca Rimavská Sobota Banskobystrický Barca 1 0
6 Belina Lučenec Banskobystrický Belina 1 2
7 Benkovce Vranov nad Topľou Prešovský Benkovce 1 0
8 Bežovce Sobrance Košický Bežovce 1 1
9 Blatné Remety Sobrance Košický Blatné Remety 1 2
10 Boťany Trebišov Košický Boťany 1 2
11 Breznica Stropkov Prešovský Breznica 1 1
12 Bukovce Stropkov Prešovský Partnerstvo sociálnej
inklúzie okresov Stropkov
1 0
13 Bušince Veľký Krtíš Banskobystrický Bušince 1 1
14 Buzica Košice okolie Košický Buzica 1 1
16 Bžany Stropkov Prešovský Bžany 1 0
17 Cernina Svidník Prešovský Cernina 1 0
18 Cigeľka Bardejov Prešovský Cigeľka 1 0
19 Cinobaňa Poltár Banskobystrický Cinobaňa 1 1
20 Čakanovce Lučenec Banskobystrický Čakanovce 1 2
21 Čamovce Lučenec Banskobystrický Čamovce 1 1
22 Čata Levice Nitriansky Čata 1 1
23 Čelovce Veľký Krtíš Banskobystrický Čelovce 1 2
24 Čierna nad Tisou Trebišov Košický Čierna nad Tisou 2 3
25 Čierny Balog Brezno Banskobystrický Čierny Balog 2 2
26 Čirč Stará Ľubovňa Prešovský Čirč 1 1
27 Čoltovo Rožňava Košický Čoltovo 1 1
28 Detva Detva Banskobystrický Detva 1 2
29 Dobšiná Rožňava Košický Dobšiná 1 3
30 Dravce Levoča Prešovský Dravce 1 1
31 Dražice Rimavská Sobota Banskobystrický Dražice 1 0
32 Dulovce Komárno Nitriansky Dulovce 1 1
33 Dvory nad Žitavou Nové Zámky Nitriansky Dvory nad Žitavou 1 1
34 Egreš Trebišov Košický Egreš 1 1
35 Fiľakovo Lučenec Banskobystrický Fiľakovo 2 2
36 Frička Bardejov Prešovský Frička 1 1
37 Galanta Galanta Trnavský Galanta 1 1
38 Gánovce Poprad Prešovský Gánovce 1 0
39 Gemer Revúca Banskobystrický Gemer 1 1
40 Gemerský Jablonec Rimavská Sobota Banskobystrický Gemerský Jablonec 1 0
41 Gerlachov Bardejov Prešovský Gerlachov 1 1
42 Gortva Rimavská Sobota Banskobystrický Gortva 1 1
43 Handlová Prievidza Trenčiansky Handlová 2 2
44 Hanušovce nad Topľou Vranov nad Topľou Prešovský Hanušovce nad Topľou 2 2
45 Hnúšťa Rimavská Sobota Banskobystrický Hnúšťa 2 3
46 Hodejov Rimavská Sobota Banskobystrický Hodejov 1 3
47 Holiša Lučenec Banskobystrický Holiša 1 1
48 Hontianske Moravce Krupina Banskobystrický Hontianske Moravce 1 1
49 Hontianske Nemce Krupina Banskobystrický Hontianske Nemce 1 0
50 Hontianske Tesáre Krupina Banskobystrický Hontianske Tesáre 1 1
51 Hrabské Bardejov Prešovský Hrabské 1 1
52 Hradište Poltár Banskobystrický Hradište 1 1
53 Hraň Trebišov Košický Hraň 1 2
54 Hrnčiarske Zalužany Poltár Banskobystrický Hrnčiarske Zalužany 1 0
55 Hrušov Veľký Krtíš Banskobystrický Hrušov 1 1
56 Hucín Revúca Banskobystrický Hucín 1 2
57 Hunkovce Svidník Prešovský EURO-DONO, n.o. 1 0
58 Hurbanovo Komárno Nitriansky Hurbanovo 1 1
59 Chrámec Rimavská Sobota Banskobystrický Chrámec 1 1
60 Chrastince Veľký Krtíš Banskobystrický Chrastince 1 1
61 Chvalová Revúca Banskobystrický Chvalová 1 1
62 Chynorany Partizánske Trenčiansky Chynorany 1 0
63 Iňačovce Michalovce Košický Iňačovce 1 2
64 Janova Lehota Žiar nad Hronom Banskobystrický Janova Lehota 1 0
65 Jarabina Stará Ľubovňa Prešovský Jarabina 1 1
66 Jelšava Revúca Banskobystrický Jelšava 3 3
67 Kapišová Svidník Prešovský EURO-DONO, n.o. 1 0
68 Kapušanské Kľačany Michalovce Košický Kapušanské Kľačany 1 1
69 Kendice Prešov Prešovský Kendice 1 2
70 Kesovce Rimavská Sobota Banskobystrický Kesovce 1 1
71 Kojatice Prešov Prešovský Kojatice 1 1
72 Kokava nad Rimavicou Poltár Banskobystrický Kokava nad Rimavicou 1 2
73 Kolačkov Stará Ľubovňa Prešovský Kolačkov 1 1
74 Kosihovce Veľký Krtíš Banskobystrický Kosihovce 1 1
75 Kravany Poprad Prešovský Kravany 1 0
76 Krivany Sabinov Prešovský Krivany 1 1
77 Krupina Krupina Banskobystrický Krupina 1 1
78 Kučín Vranov nad Topľou Prešovský Kučín 1 0
79 Kurima Bardejov Prešovský Kurima 1 0
80 Kurov Bardejov Prešovský Kurov 1 1
81 Kyjov Stará Ľubovňa Prešovský Kyjov 1 1
82 Laškovce Michalovce Košický Laškovce 1 2
83 Leles Trebišov Košický Leles 1 2
84 Lemešany Prešov Prešovský Lemešany 1 2
85 Letanovce Spišská Nová Ves Košický Letanovce 2 2
86 Liptovská Porúbka Liptovský
Mikuláš
Žilinský Liptovská Porúbka 1 1
87 Liptovský Mikuláš Liptovský
Mikuláš
Žilinský Liptovský Mikuláš 2 1
88 Litava Krupina Banskobystrický Litava 1 1
89 Lok Levice Nitriansky Lok 1 0
90 Lomnička Stará Ľubovňa Prešovský Lomnička 3 3
91 Lovinobaňa Lučenec Banskobystrický Lovinobaňa 1 1
92 Ľubotín Stará Ľubovňa Prešovský Ľubotín 1 2
93 Lučenec Lučenec Banskobystrický Lučenec 2 2
94 Lukov Bardejov Prešovský Lukov 1 1
95 Malcov Bardejov Prešovský Malcov 1 1
96 Málinec Poltár Banskobystrický Málinec 1 1
97 Malý Slavkov Kežmarok Prešovský Malý Slavkov 1 1
98 Marcelová Komárno Nitriansky Marcelová 1 1
99 Markovce Michalovce Košický Markovce 1 1
100 Martin Martin Žilinský Martin 1 2
101 Martin Martin Žilinský Občianske združenie
Dom nádeje
1 0
102 Michaľany Trebišov Košický Michaľany 1 1
103 Miková Stropkov Prešovský Miková 1 0
104 Modrany Komárno Nitriansky Modrany 1 1
105 Modrý Kameň Veľký Krtíš Banskobystrický Modrý Kameň 1 1
106 Mojmírovce Nitra Nitriansky Mojmírovce 1 1
107 Moldava nad Bodvou Košice okolie Košický Moldava nad Bodvou 3 3
108 Mučín Lučenec Banskobystrický Mučín 1 1
109 Muránska Dlhá Lúka Revúca Banskobystrický Muránska Dlhá Lúka 1 2
110 Nitra nad Ipľom Lučenec Banskobystrický Nitra nad Ipľom 1 1
111 Nižná Myšľa Košice okolie Košický Nižná Myšľa 1 1
112 Nižná Olšava Stropkov Prešovský Nižná Olšava 1 0
113 Nižná Slaná Rožňava Košický Nižná Slaná 1 2
114 Nižný Hrabovec Vranov nad Topľou Prešovský Nižný Hrabovec 1 1
115 Nižný Tvarožec Bardejov Prešovský Nižný Tvarožec 1 1
116 Nové Zámky Nové Zámky Nitriansky Nové Zámky 1 1
117 Novosad Trebišov Košický Novosad 1 1
118 Ochtiná Rožňava Košický Ochtiná 1 1
119 Olejníkov Sabinov Prešovský Olejníkov 1 1
120 Ozdín Poltár Banskobystrický Ozdín 1 0
121 Ožďany Rimavská Sobota Banskobystrický Ožďany 1 1
122 Palota Medzilaborce Prešovský Palota 1 1
123 Partizánske Partizánske Trenčiansky Partizánske 2 0
124 Pašková Rožňava Košický Pašková 1 1
125 Pavlovce Vranov nad Topľou Prešovský Pavlovce 1 0
126 Pezinok Pezinok Bratislavský Pezinok 1 0
127 Plavecký Štvrtok Malacky Bratislavský Člověk v tísni,
o.p.s.
1 1
128 Plešivec Rožňava Košický Plešivec 1 2
129 Podolínec Stará Ľubovňa Prešovský Podolínec 1 1
130 Poltár Poltár Banskobystrický Poltár 2 2
131 Prakovce Gelnica Košický Prakovce 1 2
132 Prenčov Banská Štiavnica Banskobystrický Prenčov 1 0
133 Prešov Prešov Prešovský Prešov 2 2
134 Prešov Gréckokatolícka charita Prešovský Prešov 1 0
135 Prosačov Vranov nad Topľou Prešovský Prosačov 1 1
136 Pukanec Levice Nitriansky Pukanec 1 1
137 Radnovce Rimavská Sobota Banskobystrický Radnovce 1 1
138 Radzovce Lučenec Banskobystrický Radzovce 1 2
139 Rakytník Rimavská Sobota Banskobystrický Rakytník 1 1
140 Rankovce Košice okolie Košický Rankovce 1 2
141 Ratková Revúca Banskobystrický Ratková 1 1
142 Rejdová Rožňava Košický Rejdová 1 1
143 Revúca Revúca Banskobystrický Revúca 1 2
144 Rimavská Seč Rimavská Sobota Banskobystrický Rimavská Seč 2 2
145 Rimavská Sobota Rimavská Sobota Banskobystrický Rimavská Sobota 3 3
146 Rimavské Janovce Rimavská Sobota Banskobystrický Rimavské Janovce 1 2
147 Rovné Svidník Prešovský Rovné 1 1
148 Roztoky Svidník Prešovský Roztoky 1 1
149 Rožkovany Sabinov Prešovský Rožkovany 1 1
150 Rožňava Rožňava Košický Rožňava 2 2
151 Ruská Nová Ves Prešov Prešovský Ruská Nová Ves 1 1
152 Ružomberok Ružomberok Žilinský Ružomberok 1 1
153 Sása Revúca Banskobystrický Sása 1 1
154 Sečovská Polianka Vranov nad Topľou Prešovský Sečovská Polianka 1 1
155 Selice Šaľa Nitriansky Selice 1 2
156 Seňa Košice okolie Košický Seňa 1 1
157 Sirník Trebišov Košický Sirník 1 0
158 Skrabské Vranov nad Topľou Prešovský Skrabské 1 1
159 Slavošovce Rožňava Košický Slavošovce 1 2
160 Slovenská Ves Kežmarok Prešovský Slovenská Ves 1 1
161 Slovenské Nové Mesto Trebišov Košický Slovenské Nové Mesto 1 1
162 Snakov Bardejov Prešovský Snakov 1 1
163 Snina Snina Prešovský Snina 2 3
164 Spišská Stará Ves Kežmarok Prešovský Spišská Stará Ves 1 1
165 Spišské Bystré Poprad Prešovský Spišské Bystré 1 1
166 Spišské Podhradie Levoča Prešovský Spišské Podhradie 1 2
167 Spišský Hrhov Levoča Prešovský Spišský Hrhov 1 1
168 Stará Kremnička Žiar nad Hronom Banskobystrický Stará Kremnička 2 0
169 Strážske Michalovce Košický Strážske 2 1
170 Stročín Svidník Prešovský Stročín 1 1
171 Stropkov Stropkov Prešovský Stropkov 3 2
172 Súdovce Krupina Banskobystrický Súdovce 1 0
173 Sútor Rimavská Sobota Banskobystrický Sútor 1 1
174 Svätý Peter Komárno Nitriansky Svätý Peter 1 1
175 Sveržov Bardejov Prešovský Sveržov 1 1
176 Svidník Svidník Prešovský Svidník 1 2
177 Svit Poprad Prešovský Svit 1 0
178 Šahy Levice Nitriansky Šahy 1 1
179 Šaľa Šaľa Nitriansky Šaľa 1 1
180 Šalov Levice Nitriansky Šalov 1 1
181 Šamudovce Michalovce Košický Šamudovce 1 1
182 Šarišské Michaľany Sabinov Prešovský Šarišské Michaľany 1 1
183 Šarovce Levice Nitriansky Šarovce 1 1
184 Šávoľ Lučenec Banskobystrický Šávoľ 1 1
185 Šimonovce Rimavská Sobota Banskobystrický Šimonovce 1 1
186 Štítnik Rožňava Košický Štítnik 1 1
187 Šumiac Brezno Banskobystrický Šumiac 1 2
188 Tekovské Lužany Levice Nitriansky Tekovské Lužany 1 1
189 Terňa Prešov Prešovský Terňa 1 1
190 Tisovec Rimavská Sobota Banskobystrický Tisovec 2 1
191 Tomášov Senec Bratislavský Tomášov 1 0
192 Topoľčany Topoľčany Nitriansky Topoľčany 1 1
193 Tornaľa Revúca Banskobystrický Tornaľa 1 1
194 Torysa Sabinov Prešovský Torysa 1 2
195 Trnava Trnava Trnavský Trnava 1 1
196 Uhorské Poltár Banskobystrický Uhorské 1 1
197 Ulič Snina Prešovský Ulič 1 0
198 Valaliky Košice okolie Košický Valaliky 1 2
199 Veľká nad Ipľom Lučenec Banskobystrický Veľká nad Ipľom 1 1
200 Veľké Dravce Lučenec Banskobystrický Veľké Dravce 1 1
201 Veľkrop Stropkov Prešovský Veľkrop 1 1
202 Veľký Blh Rimavská Sobota Banskobystrický Veľký Blh 1 1
203 Veľký Horeš Trebišov Košický Veľký Horeš 1 1
204 Veľký Meder Dunajská Streda Trnavský Veľký Meder 1 1
205 Veľký Šariš Prešov Prešovský Veľký Šariš 1 2
206 Vranov nad Topľou Vranov nad Topľou Prešovský Vranov nad Topľou 3 3
207 Vŕbnica Michalovce Košický Vŕbnica 1 1
208 Vrbov Kežmarok Prešovský Vrbov 1 0
209 Vrútky Martin Žilinský Vrútky 1 1
210 Vyškovce nad Ipľom Levice Nitriansky Vyškovce nad Ipľom 1 1
211 Vyšná Olšava Stropkov Prešovský Vyšná Olšava 1 1
212 Vyšný Mirošov Svidník Prešovský Vyšný Mirošov 1 1
213 Vyšný Žipov Vranov nad Topľou Prešovský Vyšný Žipov 1 0
214 Zacharovce Rimavská Sobota Banskobystrický Zacharovce 1 1
215 Zbudské Dlhé Humenné Prešovský Zbudské Dlhé 1 2
216 Zlaté Moravce Zlaté Moravce Nitriansky Zlaté Moravce 1 1
217 Zvolen Zvolen Banskobystrický Zvolen 2 3
218 Zvolenská Slatina Zvolen Banskobystrický Zvolenská Slatina 1 2
219 Žalobín Vranov nad Topľou Prešovský Žalobín 1 1
220 Želiezovce Levice Nitriansky Želiezovce 1 1
221 Žiar nad Hronom Žiar nad Hronom Banskobystrický Žiar nad Hronom 1 1
222 Žihárec Šaľa Nitriansky Žihárec 1 1
223 Žilina Žilina Žilinský Žilina 1 0